ବ୍ରେନ Tumar ପାଇଁ ଆଜି ଏହି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ସଙ୍ଗୀତଜ୍ଞଙ୍କ ହେଲା ଅଚାନକ ଦେହାନ୍ତ,ସାରା ଦେଶରେ ଖେଳିଗଲା ଶୋକର ଲହରୀ…

Spread the love

ସଂଗୀତକାର ଟମଙ୍କୁ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣୁ।ସେ ନିଜର ସଙ୍ଗୀତ ପାଇଁ ନିଜର ଏକ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇ ପାରିଥିଲେ।ତାଙ୍କର ସଙ୍ଗୀତ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ।ଏହା ସହିତ ବିଦେଶରେ ବିଶେଷ ଭାବରେ ତାଙ୍କର ଏକ ସ୍ଵତ୍ତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ଥିଲା।ଏହା ସହିତ ତାଙ୍କର ସଙ୍ଗୀତ ଶୁଣିବା ପାଇଁ ଅନେକ ଲୋକ ଅନେକ ଭାବରେ ପସନ୍ଦ ମଧ୍ୟ କରି ଥାଆନ୍ତି।ଏହା ସହିତ ତାଙ୍କର ଏକ ବ୍ୟାଣ୍ଡ ଗ୍ରୁପ ମଧ୍ୟ ରହିଥିଲା।

ଏହା ସହିତ ତାଙ୍କର ଏକ ବିଶେଷ ପରିଚୟ ମଧ୍ୟ ଥିଲା।ତେବେ ତାଙ୍କର ଅଚାନକ ଭାବରେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇ ଯାଇଛି।ଯାହା ଫଳରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅନେକ ଲୋକ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।ଏହା ସହିତ ନିଜର ସଙ୍ଗୀତ ପାଇଁ ସେ ନିଜର ଏକ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରି ପାରିଥିଲେ।ତାଙ୍କର ସଙ୍ଗୀତ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ଅନେକ ଭାବରେ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ।

ଏହା ସହିତ ଏହି କାରଣ ପାଇଁ ସେ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରିୟ ସଂଗୀତକାର ଥିଲେ।ତେବେ ତାଙ୍କର ଏପରି ଭାବରେ ମୃତ୍ୟୁ ହେବା ଫଳରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସକ ଅନେକ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।ଏହା ସହିତ ତାଙ୍କର ଏପରି ଭାବରେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯିବ ବୋଲି କେହି କେବେ ବିଶ୍ୱାସ ମଧ୍ୟ କରି ପାରୁ ନାହାଁନ୍ତି।

ଏହା ସହିତ ତାଙ୍କର ଏପରି ଅଚାନକ ମୃତ୍ୟୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଚକିତ କରି ଦେଇଛି।ଏହା ସହିତ ଅନେକ ଲୋକ ତାଙ୍କର ବିୟୋଗରେ ଅନେକ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।ଏହା ସହିତ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଅଚାନକ ଭାବରେ ହୋଇଥିଲା ବୋଲି ଜଣା ପଡିଛି।ତେବେ କିଛି ଦିନ ତଳେ ସେ କ୍ୟାନ୍ସର ରୋଗରେ ପୀଡ଼ିତ ଥିବାର ଜଣା ପଡ଼ିଥିଲା।

ଏହା ସହିତ ଏହା ପରେ ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା ମଧ୍ୟ କରା ଯାଇଥିଲା।ତେବେ ସେ ଅଧିକ ଗୁରୁତର ନଥିବା କୁହା ଯାଇ ଥିଲା।ଏହା ସହିତ ଏହା ପରେ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅଚାନକ ଭାବରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହେବା ଫଳରେ ଅନେକ ଲୋକ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।ବିଶେଷ ଭାବରେ ତାଙ୍କର ଅନେକ ପ୍ରଶଂସକ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।

ଏହା ସହିତ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହେବା ଫଳରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମସ୍ତେ ବହୁତ ଅଧିକ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।ତେବେ ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା ଚାଲିଥିଲା ଏହା ସହିତ ସେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଯିବେ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ଅନୁମାନ କରା ଯାଉଥିଲା।ଏହା ସହିତ ଏହା ପରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ଏପରି ଅଚାନକ ଭାବରେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯିବା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚକିତ କରି ଦେଇ ଥିଲା।

ତେବେ ଅନେକ ଲୋକ ତାଙ୍କର ଏପରି ମୃତ୍ୟୁରେ ଅନେକ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।ବିଶେଷ ଭାବରେ ତାଙ୍କର ପରିବାର ଲୋକ ଓ ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ପ୍ରଶଂସକ ଅନେକ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।ଏହା ସହିତ ତାଙ୍କର ବିୟୋଗକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ କେହି ସହଜରେ ଗ୍ରହଣ ମଧ୍ୟ କରି ପାରୁ ନାହାଁନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *