ସମାଜସେବୀ Prabhabati କହିଲେ ଲିସା ମହାରଣା ନିହାତି ଭାବରେ ଦରକାର ଯିଏ ଖବର ଦେବ ତାକୁ ମୁଁ ମୋ ତରଫରୁ ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଦେବି…

ମୁଁ ମୋ ତରଫରୁ କହୁଛି ଯେ ମୁଁ ଦାଦା ହଜାର ଟଙ୍କା ଘୋଷଣା କରୁଛି ଯଦି ଲିସା ମହାରଣା ଖବର ମିଳିଲା ତାହେଲେ ଆମର ଏହି ଚ୍ୟାନେଲ ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣାନ୍ତୁ।ତେଣୁ ଲିସା ମହାରଣା ନିହାତି ଭାବରେ ଦରକାର ଯିଏ ଖବର ଦେବ ତାକୁ ମୁଁ ମୋ ତରଫରୁ ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଦେବି।ଲିସା ମହାରଣା ଅସଭ୍ୟର ଚରଣ ସୀମାରେ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଛି।

ସେ ଏବେ ଗୋଟେ ନିଉଜ ଚ୍ୟାନେଲରେ କହିଛି ଯେ ଅନ୍ୟ ସ୍ତ୍ରୀ ମାନେ ତାଙ୍କୁ ସ୍ବାମୀ ମାନଙ୍କୁ ପଚାରିବେ ନାହିଁ। ଯେତେ ସବୁ ମହିଳା ବିବାହ ହେଇଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ଘର ମାନଙ୍କରେ ପୋଛା ବାଲି ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ବି ତଳେ ହଉଛି ଏଇ ଲିସା ମହାରଣା।ଘରେ ଜଉ ସବୁ ପୋଛା ବାଲି କାମ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କର ଇଜ୍ଜତ

ଅଛି ହେଲେ ଏହି ଲିସା ମହାରଣାର ଇଜ୍ଜତ ନାହିଁ ୟାକୁ ଘରେ କେହି ବାୟୀ କାମ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଦେବେ ନାହିଁ କାରଣ ଆକୁ କାମ ଦେବା ପୂର୍ବରୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଭୟ ଲାଗିବ ତାକୁ ସବୁ ପ୍ରକାରର ରୋଗ ହେଇଥିବ ୟା ପାଖରେ ସବୁ ପ୍ରକାରର ଜୀବାଣୁ ଥିବ ଭୂତାଣୁ ଜନିତ ରୋଗ ମଧ୍ୟ ଆକୁ ହେଇ ଯାଇଥିବ।

ତେଣୁ ଏହି ଜଉ ଅଭଦ୍ର ଲେଡୀ ଅଛି ୟାକୁ ଖୋଜିକି ଅଣା ଯାଉ।ଲିସା ମହାରଣା ଜଉ ଜାଗାରେ ବି ଅଛି ତାକୁ ଖୋଜିକି ଅଣା ଯାଉ। ତେଣୁ ରୋଡରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ତାକୁ ଘୋଷଡା ଯାଉଥିବା ଆଉ ମାଡ଼ ହଉଥିବ। ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ମୋ ତରଫରୁ ଘୋଷଣା କଲି ଯେ ଲିସା ମହାରଣା ଯଦି ମିଳିଲା ତାହେଲେ

ଜଲଦି ଆମର ଏହି ଚ୍ୟାନେଲ ମାଧ୍ୟମରେ ଖବର ଦିଆଯାଉ।ଲିସା ମହାରଣା ଯଦି ମିଳିବ ତାହେଲେ ଯିଏ ତା ଖବର ଦେଇଥିବ ତାକୁ ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ପୁରସ୍କାର ମିଳିବ ମୋ ତରଫରୁ ଏକଥା ମୁଁ ଏଇ ଚ୍ୟାନେଲ ମାଧ୍ୟମରେ କହୁଛି।ସେ ଲେଡୀ ଜଉ ପ୍ରକାରର ଭାଷା କହୁଛି ସବୁ ପୁଅ ମାନଙ୍କୁ କହୁଛି ଆଉ ଏତେ ସବୁ କହିବା

ପରେ ମଧ୍ୟ ତା ମୁହଁରେ ଲଜ୍ୟା ନାହିଁ।ତୁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସେ ଥରେ ତାପରେ ତୁ ଦେଖିବୁ ଆମେ କଣ ଅବସ୍ଥା କରିବୁ ତୋର ଆଉ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କୁ କହୁଛି ଜଉ ମାନେ ବି ଦେଖୁଛ ସମସ୍ତଙ୍କୁ କହୁଛି ଯେ ସେ ପୁରୁଷ ଜାତିକୁ ଅପମାନ କରିଛି ତେଣୁ ତାକୁ ପାଇବା ମାତ୍ରେ ପାଖା ପାଖି ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଖବର ଦିଅନ୍ତୁ। ଏମିତି କିଛି ସେ ସମାଜସେବୀ କହିଥିଲେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.