ବାହାଘର ପ୍ରଥମ ରାତିରେ ସ୍ୱାମୀ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ର ଏହି ଅଙ୍ଗ ଦେଖିବା ପରେ ଚେତାଶୂନ୍ୟ ହୋଇଗଲେ – ଚେତା ଆସିବା ପରେ ସ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏଭଳି କଥା ଜଣା ପଡିଲା ଯେ..

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଉନ୍ନାଓରୁ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଖବର ଆସୁଛି | ବାସ୍ତବରେ ଏଠାରେ ଜଣେ ନବ ବିବାହିତ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ହନିମୁନ୍ ପାଳନ କରିବାକୁ ବହୁତ ଆଗ୍ରହୀ ଥିଲେ | ବର ଧର୍ଯ୍ୟ ଧରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୋଇନଥିଲେ, ସେ ମଲ୍ଲିକାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱପ୍ନର ଯଥାଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କ କୋଳରେ ନେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ହନିମୁନ୍‌ ପାଳନ କରିବା ମାତ୍ରେ ହଠାତ୍ ତାଙ୍କ ସ୍ୱପ୍ନର ପବନ ବିସ୍ଫୋରଣ ହୋଇ ସେ ଏକ ଧକ୍କା ଦେଇ ତଳେ ପଡ଼ିଗଲା। ବାସ୍ତବରେ, ଯେଉଁ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ସେ ତାଙ୍କ ଘରର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ, ସେ ଜଣେ ମହିଳା ହେବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ନପୁଂସକ ଥିଲେ

ବିଚାର ବର ସଜାଯିବା ପରେ ଶଯ୍ୟାକୁ ଆସିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ନିର୍ମାତା ତାଙ୍କ ସହ ଏପରି ଥଟ୍ଟା କଲେ ଯେ ସେ ଇନ୍ଦ୍ରିୟ ହରାଇଲେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଯେତେବେଳେ ଏପରି ଏକ ସତ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା, ସେତେବେଳେ ପ୍ରେମର ପ୍ରେମ ଏବଂ ପୁନର୍ବାର ଘଟିଥିବା ରୋମାନ୍ସ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ରୁକ୍ ରହିବା ସମ୍ଭବ ହେଲା | ଯେତେବେଳେ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କୁ ପାଟି କରି ପାଟି କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ, ପତ୍ନୀ ମଧ୍ୟ ଜୋରରେ ପାଟି କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ। ଏହି ଅବସ୍ଥାରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରିୟଙ୍କୁ ଦେଖି ଶାଶୁମାନେ କ୍ରୋଧିତ ହେବାକୁ ଲାଗିଲେ।

ଏଠାରେ ବର ମିଆନ୍ ଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କ ଶାଶୁଙ୍କୁ ଡାକିଲେ, ଯେହେତୁ ଶାଶୁମାନେ ପୁରା ବାସ୍ତବତା ଜାଣିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ବର ତାଙ୍କୁ ଡାକିଲା ଏବଂ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ତାଙ୍କୁ ଡାକିଲା, ଝିଅ ଘର ମଧ୍ୟ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚି ବହୁ ରାକସ୍ ସୃଷ୍ଟି କଲା | ସେମାନେ ପୁଅର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଉପରେ ଚାପ ପକାଇଲେ ଯେ ବିବାହ ହୋଇଛି, ବର୍ତ୍ତମାନ ଝିଅ ଟି ଜଣେ ନପୁଂସକ, ତେଣୁ ସେଥିରେ ଅସୁବିଧା କ’ଣ? ଏହି ବିବାହକୁ ଭାଙ୍ଗନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଏହା ସହିତ ରୁହନ୍ତୁ |

ବିଚାର ବର, ଝିଅ ର ପରିବାରର ଚାପରୁ ଏହି ଶକ୍ତ ଝଟକା , ସେ ଏହି ଦୁଇଟି ଜିନିଷ ସହି ପାରିଲା ନାହିଁ, ସେ ପୋଲିସର ସାହାଯ୍ୟ ନେବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହେଲେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋଲିସ ଏହି କଥା ବୁଝିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି ଏବଂ ଉଭୟ ପକ୍ଷଙ୍କୁ ମନାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି। ତଥାପି, ଶାଶୁ କୌଣସି ପରିସ୍ଥିତିରେ ନପୁଂସକଙ୍କୁ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୁହଁନ୍ତି |

Leave a Reply

Your email address will not be published.