ରାସ୍ତା ଉପରେ ଡ୍ୟାନ୍ସିଂ କାରରେ ଦିନ ଦିପହର ଅସଞ୍ଜତ ଅବସ୍ଥାରେ ଥିଲେ ଯୁବକ ଯୁବତୀ – ଆଉ ପୋଲିସ ଆସିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଆକଂ କରିଲେ ଆପଣ ଜାଣିଲେ ଲଜୀତ ହେଇଯିବେ…

କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଚିନ୍ତା କର | ତୁମେ ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଛ ତା’ପରେ ତୁମେ ରାସ୍ତାରେ ଏକ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ଲାଲ୍ କାର୍ ଦେଖୁଛ | ଏକ ନିଛାଟିଆ ରାସ୍ତାରେ ପାର୍କିଂ ହୋଇଥିବା ଏହି କାରଟି ଏକ ଅଜବ ଢଙ୍ଗ ରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ କମ୍ପୁଛି | ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ଏହି ଚଳପ୍ରଚଳ କାର ଦେଖିବେ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ କ’ଣ ଆସିବ? ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ଭାବିବେ ଯେ କାରରେ କିଛି ଭୁଲ୍ ଅଛି | ବୋଧହୁଏ କିଛି ଲୋକ ତୁରନ୍ତ ପୋଲିସକୁ ମଧ୍ୟ ଜଣାଇବେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଗୋରଖପୁରରେ ମଧ୍ୟ ସମାନ ଘଟଣା ଘଟିଛି। ଏଠାରେ ଅଭିଯୋଗ ପାଇବା ପରେ ପୋଲିସ ଚଳନ୍ତା କାର ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଭିତର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖି ସେମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ।

ହଲୁଥିବା କାର ଦେଖି ଲୋକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଆନ୍ତି – ବାସ୍ତବରେ ଗୋରଖପୁରରେ ଏକ ନାଲି ରଙ୍ଗର କାର ପାର୍କିଂ କରାଯାଇଥିଲା | ଯେତେବେଳେ ହଠାତ୍ କମ୍ପିବାକୁ ଲାଗିଲା, ଆସୁଥିବା ଏବଂ ଯାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ହଠାତ୍ ଅଟକି ଗଲେ | ସେ କାଚକୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କଲେ କିନ୍ତୁ ଗ୍ଲାସ ଚାରିଆଡ଼େ କଳା ଚିତ୍ର ରେ ଆଚ୍ଛାଦିତ ହୋଇଥିଲା | ଏହା ପରେ ତୁରନ୍ତ ପୋଲିସକୁ ଜଣାଇଥିଲେ।

ଯେତେବେଳେ କାଚ ଖୋଲିଲା, ଏହା ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଦୃଶ୍ୟ ଥିଲା – ପୋଲିସ ଏହି ଚଳନ୍ତା କାର ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ସେମାନେ କାରର କାଚ ବାଡେଇଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ଏହି କାଚ ଖୋଲିଲା, ପୁଅ ଏବଂ ଝିଅ ନିଜ ମଧ୍ୟରେ ଅଶ୍ଳୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​| ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ପୋଲିସ ଉଭୟଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନକୁ ନେଇ ସେମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲା। ପୋଲିସ ତାଙ୍କ କାରକୁ ମଧ୍ୟ ଜବତ କରିଛି। ତା’ପରେ ଉଭୟଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଡକାଯାଇ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ବନ୍ଧନରେ ଛାଡି ଦିଆଗଲା |

ଏହି ଘଟଣାର ତାହିର ଖୋରାବର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଥିବା ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ପଙ୍କଜ ସିଂ ଲେଖିଛନ୍ତି। ଏହି ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ଲାଲ ରଙ୍ଗର କାର ସାହାରା କ୍ଲବ ନିକଟରେ ପାର୍କିଂ କରାଯାଇଥିଲା | ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କ ସୂଚନାକୁ ଭିତ୍ତି କରି ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି କାରରେ ବସିଥିବା ବାଳକ ଝିଅକୁ ଅଶ୍ଳୀଳ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବା ଦେଖିଥିଲା। ଯୁବକଙ୍କ ନାମ ଅମିତ, ଯିଏ ଚାରିଚଉରା ବାସିନ୍ଦା ହୋଇଥିବାବେଳେ ଝିଅ ଚିଲୁଆଟାଲ୍ ଅଞ୍ଚଳର ବାସିନ୍ଦା |

ମହିଳା କନଷ୍ଟେବଳ ମଧ୍ୟ ଝିଅକୁ ଧରିବା ପାଇଁ ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ଯାଇଥିଲେ। ଇନ୍ସପେକ୍ଟର-ଚାର୍ଜ ଖୋରାବର ନାସିର ହୁସେନ୍‌ଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଆଗମନ ପରେ ଯୁବକ ଓ ଝିଅ କୁ ବନ୍ଧନରେ ଛାଡି ଦିଆଯାଇଥିଲା।

ଦୟାକରି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ସର୍ବସାଧାରଣ ସ୍ଥାନରେ ଏପରି ଅଶ୍ଳୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ନିଷେଧ | ଆଜିକାଲି ଏହି ପ୍ରକାର ଦର୍ଶନୀୟ ସ୍ଥାନ ଅତି ସାଧାରଣ ହୋଇଗଲାଣି | ଯୁବକ ଏବଂ ଯୁବତୀମାନେ ଯେଉଁଠାରେ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଯାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ନେଇ ଆପତ୍ତି ଉଠାଉଛନ୍ତି।ଠିକ୍ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମର ମତାମତ କ’ଣ? ଆପଣ କେବେ ଚଳପ୍ରଚଳ କାର ଦେଖିଛନ୍ତି କି?

Leave a Reply

Your email address will not be published.